nowosielce3

Lo Rymanow

iamb4b728x90px

ZeStrychu Handmade to Proekologiczny Projekt Autorski – szafa pełna przedmiotów po regeneracji, uratowanych przed śmiercią na śmietniku. To koronkowy art  recykling i upcykling ubrań, tekstyliów domowych i przydatnych akcesoriów.

ZeStrychu Handmade – Pracownia Koronek Sklep online www.zestrychu-handmade.pl

ZeStrychu Handmade to firma manufakturalna, której przedstawicielstwem jest sklep online. ZeStrychu Handmade = coś nowego z czegoś starego – wskazuje na innowacyjne połączenie tradycyjnego tekstylnego rzemiosła rękodzielniczego z nowymi pro-ekologicznymi trendami wykorzystania odpadów: art recyklingiem i upcyklingiem oraz – co za tym idzie – wpisywaniem tej działalności w zrównoważony rozwój, poprzez oparcie jej w dużej mierze na wykorzystywaniu odpadowych surowców wtórnych.

Handmade = rękodzieło, czyli coś, co jest wykonane ręcznie! – świadczy właśnie o wyjątkowości niniejszego projektu. Powstają w nim rzeczy nowe – od początku do końca, a także przetworzone zostają używane tekstylia na produkty, które otrzymują drugie życie.

Ofertę sklepu stanowią produkty będące efektem połączenia sztuki koronkarstwa z ekologią, czyli swoista Art-Nouveau tekstyliów, będąca wkładem firmy w ruch pro-eko, przyczyniającym się pośrednio do powstrzymania produkcji odpadów i zalewem kolejnych chemicznie generowanych.

Firma w swoim założeniu pozostaje dyspozycyjna i otwarta na propozycje zamówień specjalnych klientów, przy zachowaniu w nich jednak charakterystycznego stylu – stanowiącego niejako podpis marki – oraz ulotnego i eterycznego powiewu staroświeckiej, lecz równocześnie nowej estetyki.

Sklep online: www.zestrychu-handmade.pl

Pon. - Pt. 8.00 - 16.00

+48 602 78 64 75
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
galeria prac: zestrychu.decoart.pl

 

Info Serwis RSS