Fallklandy Zagórz Reklama

Baner 7 Kamko

Walter baner

iamb4b728x90px

Baner 6 728x90px 1

ReklamaBanerBricoMarche2

Biuro organizuje wyjazdy indywidualne, szkolne i grupowe z wielu regionów Polski. Zabieramy Turystów na wycieczki po całej Europie (i nie tylko) w miejsca, które dotąd mogły wydawać się nieosiągalne. Atrakcyjność programów dostosowanych do konkretnych grup oraz otwartość na opracowanie nowych bez wątpienia wyróżnia Biuro spośród innych. Zapraszamy do Biura Obsługi Klienta, które mieści się w Mielcu przy al. Ducha Świętego 6b

Profesjonalizm i doświadczenie widoczne w programach oparte są na posiadaniu wszystkich wymaganych zezwoleń, gwarancji ubezpieczeniowych oraz wpisu do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych dokonany przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Biuro świadczy usługi na najwyższym poziomie. Podróżując z wykwalifikowanymi Pilotami i Przewodnikami możecie Państwo w pełni wykorzystać czas na odpoczynek i zwiedzanie. Zaopiekuję się oni Państwem od momentu dokonania rezerwacji, aż do zakończenia podróży.

Podczas wycieczek szkolnych i firmowych kompleksowo organizują i realizują program począwszy od zakupu biletów, poprzez rezerwacje usług, aż po czas przejazdu.

Podróżowanie z nimi jest po prostu łatwiejsze :)

Sprawdź!

www.tuitam.com.pl

Organizacja wycieczek dla regionów: ? świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie ☎️ 696809469 ? Kujawy i Pomorze ☎️ 538138396 Biuro Podróży Tu i Tam Paweł Nowakowski

Adres siedziby: Aleja Ducha Świętego 6B 39-300 Mielec

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

Biuro Obsługi Klienta 696809469 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia, gwarancje ubezpieczeniowe oraz wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych dokonany przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Numer wpisu: 166/21.

Info Serwis RSS